GunJah Studio? Whatta thing...

GunJah Studio je mír, pokora a respekt. GunJah Studio je inspirace a pohoda. GunJah Studio je spoluzodpovědnost a komunita. GunJah Studio je poctivej zvuk a pochopení...V GJS se nemíchá narychlo v počítači se zvukovkou na hraní . GunJah Studio znamená seriózní práci se špičkovou technikou. Seznam vybranýho vybavení najdeš tady - GEAR LISTSrdcem studia je anglická lampová mixážní konzole TLA VTC 24 s nádherně znějícíma ekvalizérama a pořádným tlakem. K pultu je připojená celá řada efektů - 3 legendární páskový echa Roland s pružinovejma reverbama, hlavní reverb od Lexiconu, multiefekty Ensoniq, Yamaha, filtr Vermona, phasery EH a Ibanez... O dynamiku se staraj mocnej hlavní kompresor dbx162sl, klon SSL bus kompresoru a duální klon 1176 od Igs, lampový TLa a taky dvě dbx166xl.Kromě předzesilovačů v pultu je k dispozici i luxusní preamp od Great River a lampovej předzesík spl GoldMike. Zesilujou pestrou paletu vintage i novejch majků od Neumann/RFT/Gefell, Oktava, Nevaton, Sennheiser, Shure a Audix... V nástrojovým parku jsou všemožný pluginy, syntezátory Clavia NordRack2, Waldorf Blofeld a Novation X-station, sampler Yamaha A3000v2, všeliký perkuse a třeba elektrifikovaná harmonika.

Nahrává se do počítače (G5, Logic Pro 7, UAD-1) přes profesionální převodníky od SSL nebo alternativně je k dispozici osmistopej kotoučák Tascam TSR8. Finální mix se dá z pultu nahrát do masterovacího kotoučáku reVox PR99 Mk.3 a zachovat tak řetězec kompletně analogovýho nahrávání bez kompromisů.Poslech zabezpečujou aktivní monitory Dynaudio, kromě nich ještě třeba old skool ruský hifi bedny VEGA pro porovnání různejch typů reprosoustav. Samozřejmostí je kvalitní symetrická kabeláž a taky zvuková úprava atypickýho interiéru. Nahrávací místnost je pochopitelně upravená taky, nabízí komfortní zázemí pro nahrávání s až čtyřma odposlechovejma linkama.V GunJah Studiu se "neholí" všechno. GunJah je nahrávací studio specializovaný na dancehall, reggae, dub a hiphop. Studio jede na nekomerční bázi a tudíž se tu nemusí dělat nic, po čem by zůstávala mizerná vibe. Takže vše je prověřený a ověřený pro maximální dubwise feeling.

Takhle se v GunJah nahrávaj třeba vokály, takhle bicí a takhle kytara a basa. Nahrává se na tyhle majky a bližší informace získáš u Syncra.